Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 15.12.2018 01:46

Të rinjtë e LDK-së zgjedhin drejtuesit e tyre (Drejtpërdrejt)

Forumi i Rinisë së LDK-së sot mban kuvendin zgjedhor, në të cilin pritet të zgjedhën drejtuesit e të rinjve të këtij subjekti.

Në këtë forum do të marrë pjesë edhe kryetari i LDK-së, njëherësh dhe kryeministër i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa.  Forumi fillon në ora 10:00, dhe KosovaPress do ta ofrojë drejtpërdrejt./KosovaPress/               

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën