Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:40

‘Të gjithë së bashku me një zë’ (Drejtpërdrejt)

Është duke u mbajtur konferenca “Të gjithë së bashku me një zë”, në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë. Në këtë konferencë po merr pjesë dhe presidenti Hashim Thaçi.

Ngjarjet live në të kaluarën