Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:02

Takimi koordinues për dialogun me Serbinë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, ka ftuar në një takim të përbashkët presidentin, kryeministrin, ekipin negociator, si dhe përfaqësuesit e grupeve parlamentare nga partitë opozitare ende të pa përfaqësuara në ekipin negociator, LDK dhe VV, për t'u koordinuar për procesin e dialogut me Serbinë.

Ngjarjet live në të kaluarën