Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 05:49

Takimi i Nismës Socialdemokrate në Kaçanik (Drejtpërdrejt)

Nisma Socialdemokrate po mban takim me struktura dhe përkrahës në Kaçanik.

Ngjarjet live në të kaluarën