Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:54

Takimi i ministrit Gashi me ministren e Shqipërisë, Elva Margariti (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi pretnë takim ministren e Shqipërisë, Elva Margariti.

Ngjarjet live në të kaluarën