Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:55

Takimi i Hasanit dhe Klosit në Prizren (Drejtpërdrejt)

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani takohet me ministrit e Turizmit dhe Mjedisit të Republikës së Shqipërisë, Blendi Klosi.


Ngjarjet live në të kaluarën