Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:50

Takimi i Haradinajt me delegacionin shqiptaro-amerikan

Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim anëtarin e Këshillit Bashkiak të Nju Jorkut, Mark Gjonaj dhe delegacionin shqiptaro-amerikan.

Ngjarjet live në të kaluarën