Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:10

Takimi i Haradinajt me delegacionin shqiptaro-amerikan

Kryeministri Ramush Haradinaj pret në takim anëtarin e Këshillit Bashkiak të Nju Jorkut, Mark Gjonaj dhe delegacionin shqiptaro-amerikan.

Ngjarjet live në të kaluarën