Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 01:02

Takimi Haradinaj-Kastrati (Drejtpërdrejt)

Kryeministri Ramush Haradinaj po qëndron për një vizitë në komunën e Kamenicës.

Ai është takuar me kryetarin e kësaj komune Qëndron Kastrati dhe asamblistët e kësaj komune.

Ngjarjet live në të kaluarën