Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:40

Takimi Bytyqi-Shahini (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, do të presë në takim ministren e Arsimit, Sportit dhe Rinisë të Shqipërisë, Besa Shahini.

Ngjarjet live në të kaluarën