Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:54

Takim koordinues në mes Kosovës dhe Shqipërisë

Përfaqësues të Qeverisë së Kosovës dhe Shqipërisë po mbajnë takimin e dytë koordinues për marrëveshjet e nënshkruara me datën 26 nëntor në Pejë.

Ngjarjet live në të kaluarën