Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:44

Shpërndahen kontratat për 21 përfituesit e granteve nga Fondi Rinor

Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit Kujtim Gashi, së bashku me kryetarin e Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, po bëjnë shpërndarjen e kontratave për 21 përfituesit e granteve nga Fondi Rinor.

Ngjarjet live në të kaluarën