Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 12:26

Shpërndahen certifikatat për të rinj në fushën e ndërmarrësisë

Në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi së bashku me Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës Kadri Veseli, po marrin pjesë në ceremoninë e shpërndarjes së certifikatave për të rinj të cilët janë trajnuar në fushën e ndërmarrësisë.

Ngjarjet live në të kaluarën