Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:34

Shfaqet performanca artistike "Your story is my story" (Drejtpërdrejt)

Në kuadër të Dokufestit do të shfaqet një performancë artistike "Your story is my story" dedikuar grave dhe burrave që kanë përjetuar dhunë seksuale gjatë luftës në Kosovë.


Ngjarjet live në të kaluarën