Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:54

Shënohet Dita Ndërkombëtare e Biodiversitetit

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor shënon Ditën Ndërkombëtare të Biodiversitetit.


Ngjarjet live në të kaluarën