Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:42

Shënohet Dita Botërore e Spina Bifida (Drejtpërdrejt)

Me rastin e shënimit të Ditës Botërore të Spina Bifida - anomali e boshtit kurrizor mbahet aktivitet sensibilizues për spina bifida si dhe shpërndahen fletëpalosje në sheshin ‘Zahir Pajaziti’.

Ngjarjet live në të kaluarën