Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:12

Shënohet 10 vjetori i mbështetjes së BE-së dhe UNICEF-it për Drejtësinë për të Mitur (Drejtpërdrejt)

Ambasadorja Apostolova, Kryeministri Ramush Haradinaj si dhe Ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri do të jenë pjesë e në shënimit të 10 vjetorit të mbështetjes së BE-së dhe UNICEF-it për Drejtësinë për të Mitur.

Ngjarja mbahet në Swiss Diamond Hotel.

Ngjarjet live në të kaluarën