Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 08:52

Shënimi i ditëlindjes dhe inicimi i ndërtimit të bustit për Bob Dole

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj merr pjesë në shënimin e ditëlindjes dhe inicimit të ndërtimit të bustit për Senatorin Bob Dole.

Ngjarjet live në të kaluarën