Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.09.2019 03:10

Shefi i shtabit të ushtrisë shqiptare konferencë në FSK (Drejtpërdrejt)

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë Bardhyl Kollçaku ka qëndruar sot në Ministrinë e Forcës së Sigurisë.

Kollçaku gjatë kësaj vizite është takuar me ministrin e FSK-së Rrustem Berisha dhe komandantin e kësaj Force Rrahman Rama./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën