Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:49

Shefi dhe ish shefi i AKI-së para deputetëve (Drejtpërdrejt)

Komisioni Hetimor Parlamentar po interviston drejtorin e AKI-së, Shpend Maxhuni dhe ish Drejtorit të AKI-së, Driton Gashi në lidhje me dëbimin e 6 shtetasve turq nga Kosova.

Ngjarjet live në të kaluarën