Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:35

Shala flet për inspektimin e dyqaneve për vendosjen e flamujve (Drejtpërdrejt)

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala, flet para mediave në lidhje me inspektimin e ministrisë që ai udhëheqë rreth inspektimit të dyqaneve për vendosjen e flamujve të origjinës në produktet që importohen në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën