Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 18.09.2019 08:16

Senatorët nga ShBA-ja takojnë udhëheqësit politikë (Drejtpërdrejt)

Senatorët nga SHBA-ja, Ron Johnson dhe Chris Murphy, takohen me udhëheqësit politikë, përfshirë presidentin Hashim Thaçi dhe pjesëtarët e shoqërisë civile.


Ngjarjet live në të kaluarën