Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.10.2018 05:22

Sefaj rrëfehet në Komisionin për Punë të Brendshme (Drejtpërdrejt)

Ministrit të Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj po raporton në Komisionin për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës, rreth zbatimit të planit kombëtar për zbatimin e MSA-së dhe marrëveshjeve të Brukselit mes Kosovës dhe Serbisë.

Kurse, pas këtij raportimi, komisioni do të shqyrtojë në parim projektligjin për Azil./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën