Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.03.2019 08:00

Sefaj dhe ambasadori i Zvicrës konferencë për media(Drejtpërdrejt)

Ministria e Punëve të Brendshme organizon konferencë për Prezantimin e Autoritetit Qeveritar për Migrim, Profilin e migrimit 2016 dhe fillimin e Projektit: “Fuqizimi i Autoritetit për menaxhimin e migrimit në Kosovë”.

Në këtë konferencë do të flasin ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj, si dhe  Ambasadori i Zvicrës në Kosovë,  Jean-Hubert Lebet.

Ngjarjet live në të kaluarën