Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:25

Seanca Kuvendit të Kosovës(Drejtpërdrejt)

Sot vazhdon seanca e Kuvendit të Kosovës, në të cilën do të shqyrtohen pikët e mbetura nga seanca e 30 marsit dhe pastaj vazhdon seanca e cila ishte caktuar të mbahej më 31 mars.


 


Ngjarjet live në të kaluarën