Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 02:37

Seanca gjyqësore ndaj deputetëve të VV-së (Drejtpërdrejt)

Pas shumë dështimeve për të siguruar praninë e tyre në sallën e gjykimit, Gjykata Themelore në Prishtinë e ka caktuar seancën e radhës ndaj katër deputetëve të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti, Donika Kadaj-Bujupi, Albulena Haxhiu dhe Faton Topalli.

Ngjarjet live në të kaluarën