Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:10

Seanca e Kuvendit (Drejtpërdrejt)

Kuvendi i Kosovës po mban seancën plenare, ku do të bëhet shqyrtimi i dytë i Projektligjit për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2017.

Javën e kaluar Kuvendi e ka miratuar në lexim të parë Projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Buxhetit 2017./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën