Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:06

Seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit

Është duke u mbajtur seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës, lidhur me kazinotë dhe lojërat e fatit në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën