Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:44

Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa udhëtojnë drejt Hagës (Drejtpërdrejt)

Dy komandantët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sami Lushtaku dhe Rrustem Mustafa, në këto momente janë në Aeroportin e Prishtinës, prej nga do të udhëtojnë drejt Hagës, ku janë ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale.

Ngjarjet live në të kaluarën