Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 14.11.2018 03:25

Rezultatet e EXIT POLL-it në 20 qendrat e Drenasit (Drejtpërdrejt)

Instituti për Hulumtime dhe Analiza Sociale-Prishtinë sot ka realizuar një EXIT POLL në 20 qendrat më të mëdha në komunën e Drenasit.

Rezultatet do të publikohen sot në këtë konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën