Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:47

Reperja Loredana Zefi dhe dy avokatët në konferencë

Reperja Loredana Zefit, së bashku me dy avokatët e saj po mbajnë konferencë për media.


Ngjarjet live në të kaluarën