Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:45

Raportimi i kryeshefes së IPK-së

Është duke vazhduar raportimi i kryesheshës së IPK-së Miradije Kelmendi në Komisionin për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës

Ngjarjet live në të kaluarën