Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:31

Raportimi i komandantit të FSK-së në Komisionin Parlamentar (Drejtpërdrejt)

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Rrahman Rama raporton para Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës lidhur me raportin vjetor të punës për vitin 2017.Ngjarjet live në të kaluarën