Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 08:51

Ramush Haradinaj takon strukturat e AAK-së në Gjilan

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, takon strukturat e partisë së tij dhe qytetarë të Gjilanit.


Ngjarjet live në të kaluarën