Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:30

Ramiz Lladrovci konferencë për media(Drejtpërdrejt)

Kandidati i PDK-së Ramiz Lladrovci ka dal në një konferencë për media.

KIZ dhe IHAS e kanë shpallur fitues të këtij balotazhi. Ndërsa fitues të zgjedhjeve e ka shpallur edhe partia e tij.

 

Lladrovci ka garuar përballë kundërkandidatit të tij Isa Xhemajlaj./KosovaPress/

 

KIZ dhe IHAS e kanë shpallur fitues të këtij balotazhi. Ndërsa fitues të zgjedhjeve e ka shpallur edhe partia e tij.

Lladrovci ka garuar përballë kundërkandidatit të tij Isa Xhemajlaj./KosovaPress//

Ngjarjet live në të kaluarën