Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:43

Ramë Lahaj e Shpend Ahmeti në konferencë (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe tenori Ramë Lahaj po mbajnë konferencë.


Ngjarjet live në të kaluarën