Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:45

Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjet kundër Andorës dhe Turqisë

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës U21, Rafet Prekazi, po konferencë për media, në të cilën do ta bëjë publike listën e futbollistëve për dy ndeshjet e para të ciklit kualifikues për Euro 2021, kundër Andorës, më 6 qershor dhe kundër Turqisë, më 11 qershor.


Ngjarjet live në të kaluarën