Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Publikohet kontrata për projektin “ Kosova e Re” (Drejtpërdrejt)

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka do të do të publikojë kontratat komerciale për projektin e TC Kosova e Re.

Kontratat për projektin e TC Kosova e Re, janë nënshkruar nga Qeveria e Kosovës dhe investitori “ContourGlobal”./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën