Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:40

PSD e AAK nënshkruajnë marrëveshjen e koalicionit parazgjedhor

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma Socialdemokrate nënshkruajnë marrëveshje për koalicion parazgjedhor


Ngjarjet live në të kaluarën