Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:44

Protestohet kundër logos së re të FFK-së (Drejtpërdrejt)

Sot mbahet protestë kundër logos së re Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK).

Protesta është thirrur nga tifozët të cilët janë të pa kënaqur me logon e përzgjedhur nga komisioni.

Protesta mbahet para re Federatës së Futbollit të Kosovës dhe fillon në ora 12:00.

Ngjarjet live në të kaluarën