Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:32

Protestë e grave në Ditën e Evropës(Drejtpërdrejt)

Gratë lidershipe 2017 të dalura nga NDI dhe USAID nga Java e Gruas/Akademia e Grave për Lidership sot në sheshin “Skënderbeu” organizojnë protestë.

Protesta organizohet në Ditën e Evropës.

Ngjarjet live në të kaluarën