Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:49

Protesta e opozitës në Shqipëri (Drejtpërdrejt)

Mijëra qytetarë po marrin pjesë në protestën e opozitës, e cila po mbahet para Kuvendit të Shqipërisë.

Protesta deri në këto momente është e qetë dhe nuk është paraparë të ketë fjalime zyrtare nga drejtuesit e opozitës.

Ngjarjet live në të kaluarën