Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 27.06.2019 03:09

Promovohet libri për presidentin Thaçi në Paris (Drejtpërdrejt)

​Edhe një libër i ri për Hashim Thaçin si protagonist të luftës dhe paqes në Kosovë, këto ditë është hedhur në tregun ndërkombëtar.

Libri “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt pavarësisë së Kosovës”, me autor Jacques Baudouin dhe parathënie të shkruar Bernard Kouchner, tashmë ka dalë në shitje online në Amazon.

Ngjarjet live në të kaluarën