Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:05

Promovohet “Libri i luftës”

Sot promovohet “Libri i luftës” i autorit Nuhi Bytyçi.

Në libër autori paraqet përvojën dhe punën e tij dhjetëra vjeçare në gazetari.

Promovimi bëhet nga shtëpia botuese “Armagedoni”./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën