Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.04.2019 12:55

Promovohet libri ”Çështja shqiptare përball diplomacisë dhe gjeopolitika ruso-madhe” (Drejtpërdrejt)

Promovohet libri ”Çështja shqiptare përball diplomacisë dhe gjeopolitika ruso-madhe, i autorit Hamz Lladrovci.

Ngjarjet live në të kaluarën