Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:44

Prokuroria Speciale e Kosovës jep detaje për aksionin e sotëm në veri

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës mban konferencë për media lidhur me realizimin e operacionit të sotshëm në veri dhe disa rajone të ndryshme. Përpos nga Prokuroria, në konferencë pjesëmarrës do të jenë edhe përfaqësues të Policisë dhe Inspektoratiatit Policor të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën