Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:19

Prokuroria flet për kthimin e kosovarëve nga Siria

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës po jep detaje për media lidhur me kthimin e grave dhe fëmijëve kosovarë nga Siria.

Ngjarjet live në të kaluarën