Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:44

Programi i shkëmbimit të nxënësve mes Kosovës dhe Shqipërisë

Organizohet programi i shkëmbimit të nxënësve mes Kosovës dhe Shqipërisë “Si n’shtëpinë tëndë”.

Ngjarjet live në të kaluarën