Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.08.2019 09:10

Privatizimi i klubit futbollistik "Ferizaj" (Drejtpërdrejt)

Ka nisur ceremonia e nënshkrimit të privatizimit të klubit futbollistik "Ferizaj", nga investitorë anglez dhe vendor.

Ngjarjet live në të kaluarën