Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:27

Pritje shtetërore për presidentin slloven (Drejtpërdrejt)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi po pret homologun e tij nga Sllovenia Borut Pahor.

Për të është organizuar një pritje shtetërore. Pas pritjes do të ketë një takim në mes dy delegacioneve dhe pastaj dy presidentët do të mbajnë një konferencë për media.

Ngjarjet live në të kaluarën