Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 05:57

Pritja shtetërore e kryeministrit të Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj po organizon pritje me nderime shtetërore për kryeministrin e Malit të Zi, Dushko Markoviq.

Kurse, në orën 17:45, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, do të mbajnë konferencë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën